Wylewki

Zakres naszych usług budowlanych jest szeroki, chętnie dopasujemy się do Twoich potrzeb, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Staramy się Państwu zapewnić jak najlepszą jakość i kompleksowość usług. Poza montażem drzwi, okien i rusztowania, ociepleniem i tynkowaniem, oferujemy też wykonanie podłóg zgodnie z życzeniem klienta. Działając według projektu graficznego jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania względem funkcjonalności oraz wyglądu podłogi w Państwa zaciszu. W końcu dom, to nie tylko ściany i meble, ale również przyjemne podłoże, które będzie wystawione na niezliczoną ilość testów podczas wielu lat użytkowania.

Porządna posadzka powinna mieć porządną bazę, czyli kolejno: wyszlifowany, wypolerowany i zaimpregnowany beton, na którym bez wahania położymy wybrany rodzaj podłogi. Na szczęście w zakresie naszych usług zawiera się również polerowanie betonu za pomocą specjalistycznego sprzętu. Posiadamy niezbędne kwalifikacje, doświadczenie, sprzęt i odpowiednie impregnaty do betonu, które pozwalają nam stworzyć wytrzymałe, estetyczne i atrakcyjne podłogi.
Każde zlecenie wykonujemy z chirurgiczną starannością, w skrupulatnie zaplanowanym terminie oraz z indywidualnym podejściem do klienta, dzięki czemu utrzymujemy wysoka jakość naszych usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy!