Ocieplenia

Nowoczesne technologie,
porządne wykonanie,
gwarancja zadowolenia.

Ocieplenia budynków

Ocieplanie budynków to nasze oczko w głowie, co roku wykonujemy dziesiątki usług z tego zakresu i możemy pochwalić się dużym zaufaniem klientów. Ocieplenie domu to doskonały sposób na termoizolację
i zmniejszenie wilgoci w budynku, dodatkowym atutem z pewnością będą niższe koszty ogrzewania budynku zimą. Nasza firma zajmuje się ocieplaniem budynków od 17 lat, od tamtej pory wiele się zmieniło.
Idziemy z duchem czasu i możemy pochwalić się nowoczesnym sprzętem oraz nowymi rozwiązaniami dla Twojego domu.

Wykonujemy również ocieplanie ścian od wewnątrz, choć jest to metoda rzadziej wykorzystywana, sprawdza się jednak w przypadku zabytkowego budownictwa oraz gdy ocieplenie zewnętrzne okazało się niewystarczające. Decydując się na wewnętrzne docieplenie pomieszczeń, należy pamiętać, że może to skutkować zmniejszeniem powierzchni mieszkalnej nawet do kilku metrów kwadratowych.
Od wewnątrz ocieplamy: przegrodą
z izolacją termiczną i zastosowaniem paroizolacji, materiałem termoizolacyjnym o bardzo wysokim oporze dyfuzyjnym, płytami zespolonymi z warstwą zapewniającą wysoki opór dyfuzyjny.

Największą popularnością wśród materiałów ociepleniowych cieszy się styropian, za którym przemawia również cena, styropian to obecnie najtańszy na rynku materiał służący do ocieplenia elewacji. Bardzo często wykorzystywana jest również wełna mineralna, która z kolei sprawdza się w miejscach trudno dostępnych, ze względu na większą elastyczność. Warto jednak pamiętać, że używanie tych materiałów często jest podyktowane przez użyte wcześniej przy budowie domu technologii,
i w takim przypadku nie można tych materiałów ze sobą zamienić.
Ale proszę się o to nie martwić, od tego jesteśmy MY, z pewnością dobierzemy odpowiedni materiał do Państwa domu. Ocieplamy budynki metodą lekką mokrą oraz metodą lekką suchą, po szczegóły zapraszamy do biura.

Wykorzystujemy najlepsze komponety

Styropian

Jednorodzinny dom o powierzchni 230 metrów kwadratowych ocieplony metodą lekką mokrą z użyciem styropianu.

 

Wełna mineralna

Wypoczynkowy, drewniany dom nad morzem o powierzchni 80 metrów kwadratowych ocieplony metoda lekką suchą przy użyciu wełny mineralnej.

Przegroda z izolacją

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy w Centrum Miasta, ocieplenie za pomocą przegrody z izolacją termiczną i zastosowaniem paroizolacji.