O NASZEJ FIRMIE BUDOWLANEJ

O nas

Na rynku budowlanym pracujemy już od 29 lat, od tamtej pory zainwestowaliśmy 29 milionów złotych w nowych pracowników, technologie, sprzęt i szkolenia. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest stałe podnoszenie swoich kwalifikacji.

Możemy pochwalić się 186 inwestycjami w całym kraju. Dzięki takiemu doświadczeniu żadne wyzwanie nam niestraszne. W planach na następne lata mamy poszerzenie naszej oferty oraz zasięgu z krajowego na europejski.

Wszystko, co najlepsze

9

Jesteśmy Eko

Ponieważ wiemy, jak ważna jest ochrona naszej planety, w firmie wykorzystujemy trwałe materiały, zmniejszamy zużycie narzędzi jednorazowych, staramy się naprawiać wszystkie elementy nadające do ponownego użytku. Recykling oraz oszczędność energii elektrycznej to przodujące w naszej firmie idee.

9

Najnowsze technologie

Najnowsze technologie w dziedzinie budownictwa pozwalają na spełnienie wszelkich wymagań klienta, zarówno jakościowych, jak i terminowych przy równoczesnej minimalizacji kosztów.

9

Tylko profesjonaliści

Kadra wykwalifikowanych i doświadczonych Inżynierów oraz Techników czuwa nad każdym etapem inwestycji. Staramy się, aby zarówno w biurze projektowym, jak i na etapie wykończenia budowy, wszystko było utrzymane na najwyższym poziomie.

Budowa

Wznoszenie obiektów budowlanych różnej wielkości. Szukamy najlepszych rozwiązań przy użyciu wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Oryginalne projekty

Nasze biuro zapewni nieszablonowy projekt i profesjonalne wykonanie.

Produkty których używamy na codzień

“Firma to ludzie. Nie cyfry. Skupiamy się na dobru pracowników i klientów. Dzięki temu o cyfry nie musimy się martwić.”

Jan Kowalski – Dyrektor Generalny