Nasze Usługi

Zakres naszych usług budowlanych jest szeroki, chętnie dopasujemy się do Twoich potrzeb, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór okien i drzwi
od wiodących producentów krajowych i zagranicznych. Współpracujemy wyłącznie z liderami na rynku, dlatego o jakość produktu nie muszą się Państwo martwić. Podzespoły wybranych przez nas marek są wykonane z wyjątkową starannością, charakteryzują się unikalnym designem
i pięknym wykończeniem.

Nasza firma zajmie się montażem wybranych przez Państwa okien
i drzwi, zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy nie tylko zamontują Państwu nowe okna i drzwi, ale również wykończą zniszczone przy okazji pracy ściany. Zapraszamy do naszego biura, gdzie mamy liczne katalogi firm i ich produktów.

O procesie:

Cały proces wyboru, produkcji i zamontowania okien lub drzwi nie powinien przekroczyć jednego miesiąca, jednak ta zasada nie dotyczy dużych inwestycji i nietypowych zleceń.

W pierwszej kolejności Państwo wybierają odpowiednie produkty. Oczywiście nasi konsultanci służą pomocą na każdym etapie.

Kolejnym krokiem jest zebranie wszystkich potrzebnych pomiarów.

Zlecamy produkcje odpowiednich okien lub drzwi.

Ostatni etap to montaż w uzgodnionym z Państwem terminie, najpóźniej jednak do miesiąca po odebraniu okien od producenta.

Współpraca

Produkcja drzwi

Współpracujemy z firmami produkującymi drzwi wewnętrzne
i zewnętrzne z najwyższej jakości materiałów. Oferujemy drzwi płytowe, Ramiakowe i drewniane oraz ogromny wybór drzwi antywłamaniowych.

Produkcja okien

Okna, które Państwu oferujemy, pochodzą od Polskich
i zagranicznych marek, do wyboru mamy między innymi okna drewniane, plastikowe, antywłamaniowe, z lustrem weneckim oraz ogromne możliwości wyboru okien
o nietypowych wymiarach.

Montaż

Montażem zajmujemy się osobiście, nasi fachowcy są
w stanie założyć nowe okna w Twoim domu nawet kilka godzin! Zarówno montaż okien jak i drzwi podlega dwuletniej gwarancji. Dodatkowej gwarancji podlegają produkty zewnętrznych firm.

Często zadawane pytania

Obok znajdą Państwo najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu okien i drzwi. Zachęcamy również do kontaktu, wszelkie informacje w zakładce „kontakt”

Ile czasu zajmie Państwu produkcja+ montaż, potrzebuje 5 okien jednoskrzydłowych w mieszkaniu na 3 piętrze.

Dzień dobry, od dnia wyboru przez Panią okien potrzebujemy maksymalnie miesiąc.

Czy jest możliwość wykonania okien okrągłych na poddasze?

Jak najbardziej, firmy, z którymi współpracujemy, mają ogromny wybór, zapraszamy do zobaczenia katalogu stacjonarnie. Wybór nietypowego okna może jednak wydłużyć czas oczekiwania na produkt i montaż.

Potrzebuje drzwi antywłamaniowe na już. Kiedy najszybciej możecie je wykonać i zamontować?

Niestety trudno nam określić, kiedy najszybciej, wymaga to konsultacji z Panem oraz firma produkującą. Zapraszamy do biura.

Wykonują Państwo również drzwi do szafy?

Nie, zajmujemy się jedynie drzwiami wejściowymi.

Czy zajmują się Państwo naprawą okien?

Niestety nie naprawiamy okien, które nie podlegają naszej gwarancji.