Nasze Usługi

Zakres naszych usług budowlanych jest szeroki, chętnie dopasujemy się do Twoich potrzeb, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Nasza droga do sukcesu nie jest usłana różami, lecz kostkami brukowymi, a my zamiast drabiny na szczyt, preferujemy łopaty, poziomice, młoty brukarskie i inne urządzenia, które pozwalają nam dobrze wykonywać naszą pracę. Działamy kompleksowo: układanie chodników zaczynamy od pomiarów i projektów, potem wybieramy odpowiednie materiały, a na końcu przygotowujemy teren i układamy kostkę. Choć nasze chodniki służą przede wszystkim do ruchu pieszego, złamać ich nie są w stanie nawet jadące po nich pojazdy. Układanie chodników to nasza specjalność…

…a także nasza pasja. Można wręcz powiedzieć, że układanie chodników jest dla nas niczym niekończąca się gra w tetrisa 😉 Zajmujemy się układaniem kostek brukowych w różne wzory, z tą tylko różnicą, że w naszej grze kostki ułożone w jednym poziomie nie znikają. Zamiast tego tworzą solidną i trwałą konstrukcję zdolną wytrzymać w nienagannym stanie wiele długich lat użytkowania. Przez cały okres naszej działalności ułożyliśmy już setki kilometrów chodnikowych tetrisów… I nie jest to nasze ostatnie słowo. Zapraszamy do współpracy!