Kompleksowa budowa budynków mieszkalnych Śląsk

Kompleksowa budowa budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych oferowana przez firmę MAK-BUD obejmuje swym zasięgiem Śląsk i Zagłębie. Pragniesz wybudować budynek samodzielny, a może wolisz dom bliźniaczy lub szeregowy? Wystarczy Ci budowla w stanie surowym lub deweloperskim, a może wolisz żebyśmy wznieśli budynek „pod klucz” – gotowy do zamieszkania?

Konstrukcja domu jest ważnym, ale i kosztownym momentem życia. Aby oszczędzić Ci czasu i stresu z nim związanego, zorganizujemy wszystko od początku do końca. Chodzi tutaj nie tylko o przeprowadzenie określonych wcześniej robót budowlanych, ale również przygotowanie dokumentacji technicznej przyłącza wodno-kanalizacyjnego, energetycznego i gazowego oraz ich wykonanie. Jeszcze przed rozpoczęciem robót przygotujemy dostosowany do Twoich potrzeb projekt budowlano-techniczny i zadbamy o jego adaptację z uwzględnieniem lokalnych wymogów prawnych i naturalnych. Ponadto zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

W budowie domu najważniejsza jest dokładność i rzetelność. Połączenie wieloletniego doświadczenia ze sprawdzonymi technologiami sprawia, że jesteśmy gotowi na każde zlecenie.

Pełną ofertę znajdziesz na: www.mak-bud.pl/kompleksowa-budowa/